Nákupní košík
Celkem včetně DPH: 0 Kč
0

Chytrá domácnost 

Maximální komfort díky chytré automatizaci vašich zařízení

Jak si ve svém domově zajistit maximální komfort a pohodlí? Vsaďte na chytrou automatizaci, která vám usnadní každodenní činnosti. Umožňuje ovládat brány a garážová vrata, osvětlení, elektroinstalaci, termostat, domácí alarm či kamery prakticky odkudkoliv na světě skrze váš chytrý telefon, tablet nebo místně prostřednictvím hlasového asistenta. 


Výhodou centrálního zařízení Yubii, které najdete v naší nabídce, je výhodná cena, zřízení bez složité instalace a rekonstrukce, možnost kdykoliv přidávat další aktory (celkem až 40), úspora energie, zajištění bezpečnosti díky včasné detekci a také podpora češtiny. Všechny spotřebiče, sensory a další příslušenství fungují bezdrátově prostřednictví Z-Wave protokolu, který umožňuje komunikaci na větší vzdálenosti.

Potřebujete poradit s výběrem komponentů pro chytrou domácnost?

Na naší infolince — tel. 530 506 994 a live chatu jsme vám k dispozici každý všední den od 8:00–16:30 hod. Rádi vám rádi poradíme a odpovíme na vaše dotazy.

Křídlové brány

Jednokřídlá

Dvoukřídlá

PR3 - záložní blok akumulátorů s dobíjecí kartou pro WS200 S a W

Záložní blok akumulátorů s dobíjecí kartou, spojovací kabel s násuvnými konektory, vystačí pro cca 10 cyklů. Určeno pro pohony Mhouse WS200 S a WS200 W a je použitelný pro řídicí jednotku Star G8 (24… více v popisu produktu

1 742 Kč 3 089 Kč 1 742 Kč 1 440 Kč bez DPH

Ihned k odeslání z centrálního skladu více než 6 kusů

Popis

Záložní blok akumulátorů s dobíjecí kartou, spojovací kabel s násuvnými konektory, vystačí pro cca 10 cyklů. Určeno pro pohony Mhouse WS200 S a WS200 W a je použitelný pro řídicí jednotku Star G8 (24 V pohony Dynamos, Couper, Modus, Linear a Jet24).

Parametry

Kód PR3
Výrobce produktu Nice S.p.A. - Mhouse

Jste firma nebo živnostník a chtěli byste nakupovat ještě výhodněji? Právě pro vás je určený náš partnerský program. Bližší informace naleznete zde.

Související produkty

Alternativní produkty

NahoruNahoru
close
Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím