Nákupní košík
Celkem včetně DPH: 0 Kč
0

Chytrá domácnost 

Maximální komfort díky chytré automatizaci vašich zařízení

Jak si ve svém domově zajistit maximální komfort a pohodlí? Vsaďte na chytrou automatizaci, která vám usnadní každodenní činnosti. Umožňuje ovládat brány a garážová vrata, osvětlení, elektroinstalaci, termostat, domácí alarm či kamery prakticky odkudkoliv na světě skrze váš chytrý telefon, tablet nebo místně prostřednictvím hlasového asistenta. 


Výhodou centrálního zařízení Yubii, které najdete v naší nabídce, je výhodná cena, zřízení bez složité instalace a rekonstrukce, možnost kdykoliv přidávat další aktory (celkem až 40), úspora energie, zajištění bezpečnosti díky včasné detekci a také podpora češtiny. Všechny spotřebiče, sensory a další příslušenství fungují bezdrátově prostřednictví Z-Wave protokolu, který umožňuje komunikaci na větší vzdálenosti.

Potřebujete poradit s výběrem komponentů pro chytrou domácnost?

Na naší infolince — tel. 530 506 994 a live chatu jsme vám k dispozici každý všední den od 8:00–16:30 hod. Rádi vám rádi poradíme a odpovíme na vaše dotazy.

Křídlové brány

Jednokřídlá

Dvoukřídlá

EZ344 Elektrozámek s odblokováním a pamětí, 8-14V AC (0.39-0.68A), 7-14V DC (0.41-0.83A)

EZ344 - elektrozámek pro dveře a branky s odblokováním a pamětí, 8-14V, AC, DC. Univerzální (pravý/levý) s nastavitelným jazykem pro střídavý a jednosměrný proud (AC/DC). Elektrozámek s odblokováním… více v popisu produktu

538 Kč 538 Kč 445 Kč bez DPH

 

Popis

EZ344 - elektrozámek pro dveře a branky s odblokováním a pamětí, 8-14V, AC, DC. Univerzální (pravý/levý) s nastavitelným jazykem pro střídavý a jednosměrný proud (AC/DC).

Elektrozámek s odblokováním a pamětí má funkci odblokování pro stálý průchod na neomezeně dlouhou dobu a navíc, pokud dostane impulz, není potřeba držet tlačítko, zámek se zablokuje po průchodu.

  • Odběr proudu 0,39 - 0,68A při AC napájení, 0,41 - 0,83A při DC napájení.
  • napájecí napětí 8 - 14V AC nebo 7-14V DC,

 

Parametry

Kód EZ344
Hmotnost 0,2 kg
Napětí 8-14 V
Proud AC/DC A

Jste firma nebo živnostník a chtěli byste nakupovat ještě výhodněji? Právě pro vás je určený náš partnerský program. Bližší informace naleznete zde.

Alternativní produkty

NahoruNahoru
close
Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím