Nákupní košík
Celkem včetně DPH: 0 Kč
0

Chytrá domácnost 

Maximální komfort díky chytré automatizaci vašich zařízení

Jak si ve svém domově zajistit maximální komfort a pohodlí? Vsaďte na chytrou automatizaci, která vám usnadní každodenní činnosti. Umožňuje ovládat brány a garážová vrata, osvětlení, elektroinstalaci, termostat, domácí alarm či kamery prakticky odkudkoliv na světě skrze váš chytrý telefon, tablet nebo místně prostřednictvím hlasového asistenta. 


Výhodou centrálního zařízení Yubii, které najdete v naší nabídce, je výhodná cena, zřízení bez složité instalace a rekonstrukce, možnost kdykoliv přidávat další aktory (celkem až 40), úspora energie, zajištění bezpečnosti díky včasné detekci a také podpora češtiny. Všechny spotřebiče, sensory a další příslušenství fungují bezdrátově prostřednictví Z-Wave protokolu, který umožňuje komunikaci na větší vzdálenosti.

Potřebujete poradit s výběrem komponentů pro chytrou domácnost?

Na naší infolince — tel. 530 506 994 a live chatu jsme vám k dispozici každý všední den od 8:00–16:30 hod. Rádi vám rádi poradíme a odpovíme na vaše dotazy.

Křídlové brány

Jednokřídlá

Dvoukřídlá

CHOWBELL - bezdrátový kamerový Wi-Fi zvonek s funkcí IoT

CHOWBELL - bezdrátový kamerový Wi-Fi zvonek s funkcí IoT. Funguje jako klasický bezdrátový zvonek s tím, že zvoní na mobilním telefonu a funguje jako interkom, můžete s návštěvou komunikovat,… více v popisu produktu

3 395 Kč 3 942 Kč 3 395 Kč 2 806 Kč bez DPH

 

Popis

CHOWBELL - bezdrátový kamerový Wi-Fi zvonek s funkcí IoT. Funguje jako klasický bezdrátový zvonek s tím, že zvoní na mobilním telefonu a funguje jako interkom, můžete s návštěvou komunikovat, otevírat a zavírat bránu. Navíc umí komunikovat s jednotkami s IoT výrobce TMT Automation a v mobilním telefonu zobrazit notifikaci, že někdo zvoní u brány, takže můžete návštěvě otevřít, i když znovek neslyšíte.

Dosah až do max. vzdálenosti Wi-Fi.

  • napájecí napětí 12V
  • součástí dodávky napájecí zdroj do zásuvky 12 VDC, 1 A
  • možnost napájet přes pasivní POE
  • pasivní POE injektor je součástí balení
  • napájení napřímo přes zdroj
  • napájení přes UTP kabel dodaným POE injektorem

Rozměry 40x81x25 a 40x81x17 (mm).

Parametry

Kód CHOW_BELL
Výrobce produktu TMT Automation

Jste firma nebo živnostník a chtěli byste nakupovat ještě výhodněji? Právě pro vás je určený náš partnerský program. Bližší informace naleznete zde.

Související produkty

Alternativní produkty

NahoruNahoru
close
Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím