Nákupní košík
Celkem včetně DPH: 0 Kč
0

Chytrá domácnost 

Maximální komfort díky chytré automatizaci vašich zařízení

Jak si ve svém domově zajistit maximální komfort a pohodlí? Vsaďte na chytrou automatizaci, která vám usnadní každodenní činnosti. Umožňuje ovládat brány a garážová vrata, osvětlení, elektroinstalaci, termostat, domácí alarm či kamery prakticky odkudkoliv na světě skrze váš chytrý telefon, tablet nebo místně prostřednictvím hlasového asistenta. 


Výhodou centrálního zařízení Yubii, které najdete v naší nabídce, je výhodná cena, zřízení bez složité instalace a rekonstrukce, možnost kdykoliv přidávat další aktory (celkem až 40), úspora energie, zajištění bezpečnosti díky včasné detekci a také podpora češtiny. Všechny spotřebiče, sensory a další příslušenství fungují bezdrátově prostřednictví Z-Wave protokolu, který umožňuje komunikaci na větší vzdálenosti.

Potřebujete poradit s výběrem komponentů pro chytrou domácnost?

Na naší infolince — tel. 530 506 994 a live chatu jsme vám k dispozici každý všední den od 8:00–16:30 hod. Rádi vám rádi poradíme a odpovíme na vaše dotazy.

Křídlové brány

Jednokřídlá

Dvoukřídlá

ALTO100 - miniaturní pohon dvoukřídlé brány NiceHome

ALTO100 je miniaturní pohon dvoukřídlé brány. Vhodný pro použití na běžné brány nebo pro brány s úzkými sloupky např. 100mm do míst, kde je požadavek na co nejmenší zásah do brány a jejího vzhledu.… více v popisu produktu

11 549 Kč 22 681 Kč 11 549 Kč 9 545 Kč bez DPH

Ihned k odeslání z centrálního skladu 2 až 5 kusů

Popis

ALTO100 je miniaturní pohon dvoukřídlé brány. Vhodný pro použití na běžné brány nebo pro brány s úzkými sloupky např. 100mm do míst, kde je požadavek na co nejmenší zásah do brány a jejího vzhledu. Výrobcem udávaná velikost jednoho křídla do 1,6 m a hmotnost jednoho křídla do 100 kg. Celkem tedy průjezd 3,2 m a 200 kg, takové parametry splňuje většina moderních bran. Pohony jsou rychlé a mají v sobě integrovanou řídící jednotku, takže odpadá nutnost řešit umístění krabice s řídící jednotkou. Jedná se o pohony poháněné 24V stejnosměrným motorem s vyhodnocením překážek. Výrobcem pohonů je firma Mhouse, která má velmi dlouhé zkušenosti s výrobou pohonů a vyznačuje se také dlouhodobou tradicí ve výrobě pohonů. Pohony Nice Home jsou uzpůsobeny tak, aby jejich montáž byla velmi snadná i pro koncového zákazníka. Vše je tedy popsáno v bohatě ilustrovaném návodu k montáži a zapojení již snadněji vymyslet nelze. Co se týká programování těchto pohonů, je velmi snadné a lze jej uskutečnit během pár okamžiků. Pohon disponuje všemi běžnými funkcemi, např. částečné otevření jednoho křídla (4 možnosti dle nastavaní), volitelná síla pohonu a detekce překážek, možnost zálohy napájecího napětí akumulátorem. Nadstandardní je možnost volitelných funkcí a programování přes dálkový ovladač, není tedy nutné pro změnu nastavení zasahovat a rozdělávat kryt pohonu a lze nastavit vše z pohodlí domova přes dálkový ovladač speciální sekvencí stisků tlačítek. Sada je kompletní a odbahuje vše pro vlastní montáž pohonů, za doplatek je možné doobjednat sadu kabelů.

Mezi hlavní výhody pohonu patří:

  • malé rozměry
  • snadná montáž
  • design
  • rychlost
  • energeticky úsporný spínaný zdroj (ušetří energii ve stand by režimu)
  • plynulý dojezd a rozjezd zamezuje kmitání brány a zajišťuje bezchybný provoz

Sada ALTO100 obsahuje následující komponenty:

1 ks - pákový miniaturní pohon WT1
1 ks - pákový miniarutní pohon WT1SC s integrovanou řídící jednotkou
1 ks - přijímač integrovaný v řídící jednotce
1 ks - pár bezpečnostních fotobuněk PH100
1 ks - výstražnou designovou signalizační lampu FL100
2 ks - miniaturní dálkový ovladač s konzolkou na palubní desku automobilu GTX4
1 ks - doplňky pro montáž pohonu a také příslušestní
3 ks - odblokovací klíč pro nouzové odblokování pohonu v případě výpadku napájení

Je možné dokoupit záložní baterii, aby pohon byl v provozu i během výpadku, tzn. no black out, jedná se o baterii (akumulátor) PR2.

 

Instalační návod ALTO100:

Instalační návod pro pohon ALTO100 ke stažení ve formátu pdf

 

Parametry

Kód ALTO100
Výrobce produktu Nice S.p.A. - NiceHome

Jste firma nebo živnostník a chtěli byste nakupovat ještě výhodněji? Právě pro vás je určený náš partnerský program. Bližší informace naleznete zde.

Návody ke stažení

Související produkty

Alternativní produkty

NahoruNahoru
close
Loading...
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím